Jest profesjonalnym artystą fotografem, stowarzyszonym w Związku Polskich Artystów Fotografików oraz w Związku Polskich Artystów Plastyków. Ukończył z wyróżnieniem uczelnię artystyczną, Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od ponad 30 lat współpracuje z firmami i korporacjami, ale przede wszystkim z ludźmi. W jego ofercie znajdowały się propozycje projektowe, graficzne i reklamowe. Fotografia była jednym z ważnych jej składników. Teraz jest najważniejszym. Zdobyte doświadczenia pozwala mu łączyć sztukę, umiejętności i wiedzę plastyczną z najbardziej wymagającą fotografią komercyjną. Realizuje dedykowane zdjęcia i kompleksowe projekty, których efektem są skuteczne zdjęcia promocyjne, reklamowe, wizerunkowe o artystycznej jakości wizualnej. Jego fotografie ludzi nabierają niezwykłej jakości dzięki relacjom z osobami fotografowanymi i zaufaniu, którym go obdarzają. Dba o każdego i sprawiam, że staje się jego przyjacielem w realizacji fotograficznego celu.


Szczególne miejsce w jego twórczości znajduje portret. Odnajduję w nim wszystko to, co może sobie wymarzyć na artystycznej drodze. Poznawanie niezwykłych ludzi, emocje, światło, szukanie odpowiednich środków wyrazu, dążenie do perfekcyjnej jakości, radość tworzenia i wspólne zadowolenie z efektów, a także dzielenie się nimi na wystawach i prezentacjach.

NIeustannie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nowe doświadczenia poprzez działalność artystyczną, tworzenie własnych projektów i organizowanie wystaw. Jego prace publikowane były w materiałach informacyjnych i reklamowych wielu firm i wydawnictw. Fotografie w formie materialnej - papierowej znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą. Do tej pory poza wystawami zbiorowymi, prezentował swoje prace na 11 wystawach indywidualnych. Otrzymał za swoją twórczość dwa srebrne medale przyznane przez Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej.