Zajmuje się fotografią, grafiką, malarstwem i instalacją, nauczyciel akademicki. Urodziła się w 1973 roku w Toruniu. Mieszka i pracuje w Bydgoszczy. Ukończyła Liceum Plastyczne w Bydgoszczy.
W 2000 roku zdobyła dyplom w pracowni prof. Wojciecha Bruszewskiego z plastyki intermedialnej oraz aneks z fotografii w pracowni prof. Zdzisława Mackiewicza na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.


W roku 2006 otrzymała dyplom Związku Polskich Artystów Fotografików. W latach1999-2002 współpracowała z TVP Oddział w Bydgoszczy w zakresie realizacji grafiki komputerowej oraz oprawy plastycznej programów telewizyjnych. Od roku 2002 zarządza Centrum Artystycznym Eljazz w Bydgoszczy. Zajmuje się działalnością dydaktyczną oraz teorią z zakresu sztuk wizualnych. W latach 2005-2016 była wykładowcą WSG w Bydgoszczy, gdzie prowadziła zajęcia ze studentami Kulturoznawstwa oraz Architektury i Urbanistyki. Od roku 2008 pełni funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Artystycznego Eljazz w Bydgoszczy, które organizuje międzynarodowe wydarzenia artystyczne: Bydgoszcz Jazz Festival oraz Europejską Akademię Jazzu. Jej prace znajdują się w zbiorach Muzeum Historii Fotografii w Krakowie.