Rocznik 1978, mieszka w Toruniu. Z wykształcenia doktor historii państwa i prawa, wykładowca na UMK w Toruniu. Od dzieciństwa pałający się sztukami plastycznymi, zaczynał od grafiki w metalu. Pracuje zarówno na błonach fotograficznych (średnio i małoobrazkowych), jak i cyfrowo. Zainteresowania: portret, akt, martwa natura, krajobraz, streetfoto, lomografia, fotografia kreacyjna.

Współautor spotkań artystycznych „Galeria Wizji”, łączących poezję i fotografię, w klubie „Od Nowa” (2004). Współzałożyciel Toruńskiej Grupy Fotograficznej (2007-2009) oraz Prezes Stowarzyszenia Toruńskie Spacery Fotograficzne (od 2010 roku). Redaktor i współtwórca albumu fotograficznego pt. “Z drogi… Miasto i okolice okiem Toruńskich Spacerów Fotograficznych”, (Toruń 2012). Swoje lomografie prezentował w albumie „Projekt Holga” (Blurp 2010).

Autor wystaw indywidualnych. Organizator i uczestnik wielu wystaw zbiorowych, m.in.: czternastu jak do tej pory wystaw Toruńskich Spacerów Fotograficznych. Laureat nagrody „Kulturalny krawat” (grudzień 2012) za osobowość kulturalną w mieście.