Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mała Galeria Fotografii
ZPAF Okręg Kujawsko-Pomorski
w Toruniu  ul. Różana 1 
(I pietro - domofon ZPAF)

KONTAKT TELEFONICZNY

 

Najbliższa sesja wyjazdowa QEP,
odbędzie się po raz pierwszy w Polsce

w salach mieszczańskich DWORU ARTUSA w Toruniu

w dniach  11 - 12 czerwca 2016 roku (sobota-niedziela).

Od kilku lat ZPAF ma zaszczyt być członkiem Federacji Europejskich Fotografów (FEP) zrzeszającej organizacje i stowarzyszenia z 25 państw reprezentując w ten sposób ponad 50.000 profesjonalnych fotografów w Europie. FEP broni praw jak i reprezentuje interesy zrzeszonych w skali globalnej.  

FEP opracowała zestaw europejskich kwalifikacji zawodowych. QEP (Certyfikat QEP), który stał się wyznacznikiem i odniesieniem profesjonalnej fotografii w całej Europie. Certyfikat QEP posiada około 450 profesjonalnych fotografów z 22 krajów członkowskich.

Certyfikat QEP jest uznanym w krajach Unii Europejskiej certyfikatem potwierdzającym najwyższe kwalifikacje artystyczne i warsztatowe jego posiadacza. Legitymowanie się ww. certyfikatem umożliwia łatwiejsze dotarcie do domów wydawniczych, agencji reklamowych i wszystkich tych, którzy mają zapotrzebowanie na najwyższej jakości fotografie użytkową i artystyczną. Posiadanie certyfikatu QEP jest potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji zawodowych rozpoznawalnych i akceptowanych we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

 

Sesja w Toruniu jest ukłonem do wszystkich członków ZPAF ponieważ umożliwia obniżenie kosztów uczestnictwa w sesji związanych z wysyłką prac za granicę jak również daje możliwość osobistego udziału w sesji kwalifikacyjnej i spotkania i rozmów z wieloma fotografami z Unii Europejskiej, którzy przyjadą na te dni do Torunia.