Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kontakt:

Jadwiga Elzbieta Czarnecka

tel. +48 601 936 500

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.czarnecka.com.pl

Mała Galeria Fotografii
ZPAF Okręg Kujawsko-Pomorski
w Toruniu  ul. Różana 1 
(I pietro - domofon ZPAF)

KONTAKT TELEFONICZNY

 

Twórczość fotograficzną rozpoczęła w latach 90-tych. Fascynuje ją tworzenie obrazu fotograficznego z elementami abstrakcyjnymi, mocno odrealnionymi. Inspiracji poszukuje w otaczającej ją przestrzeni, a idealnym podkładem do dalszego tworzenia obrazu jest woda, piasek, ruch czy elementy przestrzeni stworzonej przez człowieka. 

Zatrzymuje w kadrze to co stworzyła natura w skali makro, jak również elementy architektury. W pracy twórczej łączy czystą fotografię z różnorodnymi formami plastycznymi, umiejętnie dobierając środki ekspresji, kreując w ten sposób światy, do których zaprasza widza. 

Projektantka albumów fotograficznych, okładek do książek, kalendarzy reklamowych i komercyjnych. Tworzy strony internetowe. Bierze czynny udział w seminariach z zakresu fotografii prowadzonych poza Polską.

Czynnie działa w strukturach Związku Polskich Artystów Fotografików:  
Przewodnicz
ąca Głównego Sądu Koleżeńskiego oraz Sekretarz Zarządu Okręgu Kujawsko - Pomorskiego.

Autorka wielu cykli fotograficznych, m. in. cyklu "Droga" wystawionego w 2012 roku w Sofii i Nowej Zagorze (Bułgaria) i nagrodzonego na Międzynarodowym konkursie Black & White Spider Awards, Kalifornia (USA)

 

Gallery 1
Gallery 2
Gallery 3