Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mała Galeria Fotografii
ZPAF Okręg Kujawsko-Pomorski
w Toruniu  ul. Różana 1 
(I pietro - domofon ZPAF)

KONTAKT TELEFONICZNY

 

 

Maciej Kastner - Artysta fotografik - członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Znawca i popularyzator historycznych technik fotograficznych. Swoje prace tworzy głównie w zabytkowych i specjalnych technikach fotograficznych takie jak: guma dwuchromianowa, carbo, olej, techniki żelazowe, mokra płyta, fotografia w podczerwieni oraz innych.

 

Jego prace mają bardzo indywidualny klimat i charakter, który nadawany jest podczas procesu ich powstawania. Wykładowca i juror w zakresie technik dwuchromianowych na pokazach, plenerach i konkursach. Laureat kilku konkursów fotograficznych. Do najważniejszych wymienić należy Grand Prix w konkursie „Grudziądz Foto 2005” za dyptyk „Samotnie przez Starówkę” oraz wyróżnienie w konkursie Remis 2009 w kategorii technik szlachetnych. Stypendysta Prezydenta Grudziądza (2012r.) oraz stypendysta Marszałka Województwa kujawsko-pomorskiego.